The more underskirts the better

22.05.2019
How to put on a Slovak folk costume? Naomi Huzovicova has learned when her daughters joined the local folklore group in her town, and even a few years into their hobby she learns something new every year. “The attitude towards folklore has changed a lot in the 15 years I’ve been in Slovakia,” Naomi admits. Folklore music is still quite popular in Slovakia and people would often be able to sing at least a few folk songs. Are Slovaks losing their touch with their folklore culture? Listen to what Naomi has to say on the subject.

Podcast Spectacular Slovakia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK