Spectacular Slovakia #1: Bratislava vs. Vienna

05.09.2018
In the first episode of the Spectacular Slovakia podcast, author of the 2009 edition of the eponymous travel guide, James Thomson, will give listeners insider tips on how to make the best of your trip to Bratislava. James has recently moved back to Bratislava after living for some time in Vienna and will reveal why he left the world’s most liveable city for the Slovak capital. Spectacular Slovakia travel podcast is the latest addition to our range of travel-related products. http://shop.spectator.sme.sk/spectacular_slovakia_travel_guide

Podcast Spectacular Slovakia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK