Schnitzel is not the only thing we have in common

06.02.2019
Before leaving Slovakia, his first posting as an ambassador, Austrian Ambassador Helfried Carl stopped by the podcast studio to share some of his impressions while living among Slovaks for 4 ½ years , along with some tips for trips. He suggests a trip to Komarno, for instance, which offers stories of some Austrian connections that you probably don’t know about. Why did he decide to skip travelling up Lomnicky Stit and what is his favourite place in Bratislava?

Podcast Spectacular Slovakia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK