Spectacular Slovakia #3: Bratislava, your unexpected hiking destination

19.09.2018
Hannah Falchuk, who recently returned to Slovakia as an English teacher within the Fulbright Programme, remembers last summer in Bratislava. Is the Slovak capital really one of the greenest cities in the world? What are the best places to go when you need to escape the urban rush? Listen to the podcast to discover that Bratislava is as good for a city break as it is for some light hiking. Hannah will also give you a secret tip on making a childhood dream come true.

Podcast Spectacular Slovakia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK