Welcome To Modra! The City of Ludovit Stur

01.05.2019
Everyone in Slovakia should go to Modra at least once in their life, says American teacher, Grace, who has lived in Modra for seven months (and has been the only American there, apparently). The once royal town was the home of one of the most shining personalities of the history of Slovakia, Ludovit Stur, who is also responsible for how difficult the Slovak language is. Modra is just a short bus or car-ride away from the capital and is a destination for wine lovers and those partial to (or curious about) majolica. Presenter: Peter Dlhopolec

Podcast Spectacular Slovakia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK