Too lazy to cook? Opt for lunch at a cheap-as-chips jedáleň

24.07.2019
Jedáleň is a Slovak self-service canteen that was popularised under socialism. Years after the revolution, it was rediscovered as a hotspot for affordable, hearty meals. What kind of vibe does a jedáleň exude? What meals can you get there? And why do you need to come in before midday? Listen to this podcast and fall in love with the jedáleň. Guest: James Thomson Presenter: Peter Dlhopolec Photo: Bushra Ahmed Charif

Podcast Spectacular Slovakia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK