Re-enact Mark Twain's most famous story in Slovakia

10.07.2019
“It’s lovely to live on a raft. We had the sky, up there, all speckled with stars, and we used to lay on our backs and look up at them,” reads the 1885 book by American novelist Mark Twain, The Adventures of Huckleberry Finn. A young boy, Huck, and a black slave, Jim, spend most of the novel on a raft travelling down the Mississippi River, the second largest river in the USA. Tourists can go on a similar adventure on the Dunajec River in northeast Slovakia, which serves as a borderline between Poland and Slovakia. Join Anna and Peter on their raft journey down the Dunajec.

Podcast Spectacular Slovakia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK