Why did Anička’s boots get wet? Slovak folk songs are quirky

09.10.2019
Anna and Peter are inviting you to their listening party on this week’s Spectacular Slovakia. They will reveal just how many Slovak folk songs there are, but most importantly, they will play a few folk songs with whimsical lyrics. Can you help them fix a furnace that fell apart? A list of folk groups featured in the podcast by YouTube: Heľpan, Hradišťanka, Hromnica, Ištvánci, and Darinka & Milan Stingray. Photo: TASR

Podcast Spectacular Slovakia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK