Spectacular Slovakia #9: Wine festival also gives you a taste of Slovak street food

31.10.2018
Do you like wine? This week, Don Stoll and Pat Alexy Stoll, authors of the Spectacular Slovakia travel guides, will take you for a trip to Pezinok, where one of the country’s biggest wine festivals takes place every autumn. Wine is not the only delicious thing to be found there, though - you can also indulge in some tasty Slovak street food. What does a proper Slovak goose feast look like and why should you be careful when buying “burčák”? Listen to the latest podcast episode to find out.

Podcast Spectacular Slovakia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK