How to date a Slovak man

24.04.2019
Dating a Slovak, or dating in Slovakia, sometimes has its peculiarities. Two Americans who live in Slovakia and date Slovaks talk about their own experiences in this week’s episode of the Spectacular Slovakia podcast. Do Slovak men talk a lot or should you be ready to do the talking? Are they huggers or less affectionate than Americans? Listen to Anna and Grace to find out. Presenter: Peter Dlhopolec The Spectacular Slovakia travel podcast is the latest addition to our range of travel-related products. This programme is part of The Slovak Spectator subscription, and our readers receive it every Thursday morning as part of their subscription. More information: Print+audio: shop.spectator.sme.sk/newspaper Online+audio: www.sme.sk/predplatne-spectator

Podcast Spectacular Slovakia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK