Stay cool and visit a cave

03.04.2019
The Slovak Karst might be off most tourists’ radar, unless they are speleology enthusiasts visiting Slovakia for the sole purpose of seeing its numerous caves. In the Gemer region, surrounding the town of Roznava, every town has a cave. James Thomson has seen some of them, and in this episode of our podcast he gives some practical tips about visiting a Slovak cave. Once you make it to the southeast, do not skip the visit to some above-ground sights, notably the Betliar mansion and the Krasna Horka castle (closed for reconstruction since 2012, but about to be opened), and the Jasov monastery. https://spectator.sme.sk/c/20060073/exploring-slovakias-caverns-and-caves.html

Podcast Spectacular Slovakia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK