Volunteering in Slovakia starts with a smile

12.06.2019
Many people like to give back to their community, but few are as dedicated as American Jennifer Sturgeon, a full-time volunteer who has lived in Bratislava for two years now. Whether it’s organising a charity Christmas bazaar or smiling at strangers on the street, Jennifer does what she can to make Bratislava a better place, one act of kindness at a time. She has plenty of tips on how locals and foreigners can volunteer their time in Slovakia, including a creative and generous way to dispose of free hotel toiletries. Presenter: Anna Fay

Podcast Spectacular Slovakia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK