Your Ultimate Guide to Pohoda Festival. Get Ready

27.06.2019
Slovakia's biggest music festival, POHODA, is drawing near. Have you wondered why the festival starts on Thursday? How many types of toilets there are on site? Is the festival green? And how can #spolunapohodu help you get to the festival? Its international PR manager Suzanne Verschueren from Belgium popped by our studio to tell us more about what to expect from this year's edition at Trenčín airport. Presenter: Peter Dlhopolec Photo: Michal Augustini/Pohoda

Podcast Spectacular Slovakia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK