Hills around Bratislava: Walk up the Rača mines before work

29.01.2020
Spectacular Slovakia will take you for a walk near Bratislava in the first episode of 2020. Have a listen to learn more about two hills, Malá Baňa (Small Mine) and Veľká Baňa (Big Mine), and how to get there. Presenter: Peter Dlhopolec Guest: Ľubo Mäkký (Hiking.sk) Map Guide: https://mapy.hiking.sk/?trasa=kpI23

Podcast Spectacular Slovakia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK