Not a fan of outhouses? The one in the Tatras may change your mind

16.10.2019
Mountaineer Ľubomír Mäkký of the hiking.sk website joins Peter in this week’s Spectacular Slovakia episode to explain why it is worth walking up to mountain huts in the High Tatras. Learn more about some cosy mountain huts and must-do (and manageable)hikes in the mountains on this week's episode. Photo: Chata pri Zelenom plese/Hut by the Green Lake (TASR)

Podcast Spectacular Slovakia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK