Slyšíme se #45: Bezdomovcům se někdy ani nevyplatí pracovat, je to špatně, říká Jakub Modes
46:42
Podcast: Slyšíme se?

Slyšíme se #45: Bezdomovcům se někdy ani nevyplatí pracovat, je to špatně, říká Jakub Modes

28.04.2021

Proč nejdou bezdomovci do práce a nezačnou žít jinak? A jak to chodí v azylových domech? Hostem podcastu Slyšíme se je Jakub Modes, zakladatel projektu www.azylaky.cz  Podpořte produkci podcastu Slyšíme se a staňte se členem klubu premium, pro dvě epizody měsíčně navíc a další bonusy najdete na: www.herohero.co/slysimese

Podcast Slyšíme se? je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.