Máma trans kluka: „Na syna jsem pyšná. Zlý výrok Zemana mě rozplakal.“
01:10:24
Podcast: Slyšíme se?

Máma trans kluka: „Na syna jsem pyšná. Zlý výrok Zemana mě rozplakal.“

26.08.2021
Podcast Slyšíme se #55 | Když se vám narodí dcera a po 21 letech říkáte stejnému člověku mužským jménem a máte syna. Příběh Andrey, mámy transsexuálního kluka, je silným důkazem toho, jak moc krutý a nelidský byl nedávný výrok prezidenta Miloše Zemana, když pronesl, že jsou mu trans lidé bytostně odporní. Andrea v podcastu Slyšíme se popisuje, jak nesnadná je cesta, když máte doma trans dítě a dlouhé roky trvá, než najdete to správné neřešení pro nešťastnou dětskou duši. Podcast Slyšíme se můžete podpořit vstupem do premium klubu https://herohero.co/slysimese, kde najdete dvakrát měsíčně také bonusové epizody. #ceskypodcast #slysimese #podcast #trans #lgbt #rozhovor #pribeh

Podcast Slyšíme se? je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.