Letuška Agáta přišla o vlasy kvůli alopecii. Pláč vystřídal břitký humor
51:39
Podcast: Slyšíme se?

Letuška Agáta přišla o vlasy kvůli alopecii. Pláč vystřídal břitký humor

22.09.2021

Slyšíme se #57: Hostem podcastu Slyšíme se je Agáta Ulrichová, povoláním letuška, která statečně zvládá neinfekční onemocnění alopecii. Přišla i vlasy a veškeré ochlupení na těle. Nosí paruky, šíří osvětu a i když je alopecie náročná na psychiku, zvládá inspirovat ostatní a dodává dalším ženám sebevědomí.  Partnerem podcastu je světoznámá značka Barbie. Každý může změnit svět.

Podcast Slyšíme se? je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.