Slyšíme se #46: Vaši krev nechceme, protože jste gay
32:21
Podcast: Slyšíme se?

Slyšíme se #46: Vaši krev nechceme, protože jste gay

12.05.2021

Odmítání dárcovství krve od homosexuálů je citlivé téma. Řada států na světě nastavila tenhle zákaz v 80. letech při vypuknutí epidemie AIDS, ale dnes, v roce 2021 jsou stále gayové automaticky zařazováni do stejné rizikové kategorie jako narkomani nebo prostitutky. Odmítnutí automaticky kvůli sexuální orientaci zažil i Vojta a rozhodl se o tom promluvit v podcastu Slyšíme se.  Prémiové epizody podcastu Slyšíme se najdete dvakrát do měsíce v členském klubu: https://herohero.co/slysimese

Podcast Slyšíme se? je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.