Slyšíme se #49: Vyhořelý
23:47
Podcast: Slyšíme se?

Slyšíme se #49: Vyhořelý

23.06.2021

Možná vás taky v životě potká chvíle, kdy se budete cítit bídně jen při určité činnosti, na určitém místě a v určitý čas. Je to syndrom vyhoření nebo jen únava ze stereotipu? Něčím podobným jsem si prošel a nebylo to příjemné. O tom je dnešní Slyšíme se.

Podcast i s videem a dvě premiové epizody každý měsíc najdete na: https://herohero.co/slysimese

Podcast Slyšíme se? je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.