Biatlonistka Eva Puskarčíková: Rodiče mě nedřeli na sílu, nátlak v profi sportu umím ustát
44:44
Podcast: Slyšíme se?

Biatlonistka Eva Puskarčíková: Rodiče mě nedřeli na sílu, nátlak v profi sportu umím ustát

20.10.2021

Slyšíme se #61: Biatlonistka Eva Puskarčíková má před sebou pravděpodobně poslední rok své sportovní kariéry. Na lyžích stála odmalička, v podcastu Slyšíme se ale popisuje, s jakou lehkostí a nadhledem se dostala až do profesionální sportu, aniž by musela přinášet přílišné osobní oběti. 

Podcast vznikl v rámci projektu Každý může změnit svět ve spolupráci s Barbie.

Podcast Slyšíme se? je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.