Slyšíme se speciál: Koho a jak volit, když chcete blaho pro svou rodinu
44:26
Podcast: Slyšíme se?

Slyšíme se speciál: Koho a jak volit, když chcete blaho pro svou rodinu

06.10.2021

Speciální předvolební epizoda podcastu Slyšíme se #59 s politologem Janem Kubáčkem. Pátrali jsme po důvodech, proč strany kandidující do parlamentu loví svými sliby hlavně "oběti" populismu a seniory. A kdo reálně může změnit politku tak, aby se vaše rodina měla prostě dobře?

Podcast Slyšíme se? je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.