Slyšíme se #48: Komentujete vzhled svých dcer? Pozor, může to zlomit jejich sebedůvěru
01:01:08
Podcast: Slyšíme se?

Slyšíme se #48: Komentujete vzhled svých dcer? Pozor, může to zlomit jejich sebedůvěru

09.06.2021

Neschovávat před dětmi partnerské spory, nepřehánět to s pochvalami krásy u dcer a vyléčit vlastní "šrámy" z dětství. To jsou některé body z rozhovoru o křehké dětské sebedůvěře, které jste probírali s psycholožkou Šárkou Kučerovou v nové epizodě podcastu Slyšíme se. 

Epizoda vznikla v partnerství s Projektem sebedůvěry Dove: https://www.dove.com/cz/dove-self-esteem-project/sebeduvera.html# 

Zdarma si můžete stáhnout brožuru, která dětem i rodičům může otevřít oči v řadě neprobádabých témat, stahujte zde: http://bit.ly/Pruvodce_Sebeduverou    

Podcast Slyšíme se? je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.