Konečně! Jsem fotr na skatu a skútru. A na co čekáte vy?
28:29
Podcast: Slyšíme se?

Konečně! Jsem fotr na skatu a skútru. A na co čekáte vy?

12.08.2021

Slyšíme se #54: Některé věci v životě bychom chtěli zkusit, zažít, máme pocit, že cesta k nim je ale složitá, hledáme důvody, PROČ NE TEĎ. Dnešní Slyšíme bude právě o tom - Na co čekáte? Už jen samotné vydání se na cestu za svým snem má smysl.

Pusťte si také neveřejnou epizodu JIZVA, je o tom, jak jsem málem zemřel. Najdete ji v premium klubu mého podcastu na adrese: www.herohero.co/slysimese

Podcast Slyšíme se? je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.