Pikantní lekce češtiny od Karolíny: Kdo s kým sdílel prostitutku a v čem byl Mácha úchylný?
33:57
Podcast: Slyšíme se?

Pikantní lekce češtiny od Karolíny: Kdo s kým sdílel prostitutku a v čem byl Mácha úchylný?

24.11.2021

Slyšíme se #66 | Karolína Meixnerová, autorka instagramového účtu CojeZoe se toho nebojí. Aby přitáhla pozornost mladých lidí k literatuře, neváhá tasit i těžký kalibr, sem tam nějaký pikantní drb z osobního i profesního života českých literárních velikánů. Jak na její videa reagují příbuzní spisovatelů a proč se zamilovala do Boženy Němcové? Nejen o tom promluvila v nové epizodě podcastu Slyšíme se.

Videoverzi podcast najdete na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCBe1KXZSLb4FMtGxMeNqwEQ anebo na: https://www.stream.cz/slysime-se

Podcast Slyšíme se? je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.