Not So Funny Any: „Čím ošklivější fotku dám na instagram, tím víc si věřím.“
01:05:08
Podcast: Slyšíme se?

Not So Funny Any: „Čím ošklivější fotku dám na instagram, tím víc si věřím.“

04.08.2021

Anežka Chudlíková, známá jako Not So Funny Any založila mění svět sociální sítí tím, že i přes značnou popularitu na Youtube a Instagramu zůstala svá a bez ostychu se ukáže taková, jaký je. Občas v teplákách, s akné nebo celulitidou. Mluví o tom v nové epizodě podcastu Slyšíme se, ve speciální edici KAŽDÝ MŮŽE ZMĚNIT SVĚT, která vznikla ve spolupráci s Mattel. Každý z nás, bez ohledu na rasu, věk, povolání, vzhled může změnit svět a být čím, kým se doopravdy cítí.  #kazdymuzezmenitsvet #youcanbeanything

Bonusové epizodu podcastu najdete na: www.herohero.co/slysimese

Podcast Slyšíme se? je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.