Holčičky, patříte ke dřezu!? A proč hrozí dětem bez školky horší život
27:53
Podcast: Slyšíme se?

Holčičky, patříte ke dřezu!? A proč hrozí dětem bez školky horší život

17.11.2021

Slyšíme se #66 | V nové epizodě Slyšíme se? se podíváme na zoubek hračkám pro děti, které nechutně podporují genderové stereotypy a taky vám ukážu studii, podle které dětem škodí, když děti nejdou do školky už ve 3. letech, ale o rok později.

Podcast Slyšíme se? je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.