Silné Reči podcasty - Kulturcast Dana Čistého ep. 1 Star Wars

24.07.2020

Kulturcast Dana Čistého je podcast o kultúre, ktorý sa venuje hudbe, filmom, knihám a čomukoľvek čo sa premelie vo svete kultúry. Čakajte diely s rôznorodou tématikou a hostí zo všetkých kultúrnych oblastí.

Epizóda 1. Star Wars - všetko čo by Vás mohlo zaujímať o fenoméne Star Wars. Pozrieme sa na kinematografiu, mytológiu aj komerčnú stránku tohoto univerza. Kto okrem Georga Lucasa má veľkú zásluhu na výzore Star Wars? A čo si myslia hostia o najnovšej trilógii? Hostia: Petr Harmáček, Jerguš Oravec, Samo Trnka, Dano Čistý.

Podcast Silné Reči podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK