Ep. 37: O nevere s Dianou Fabianovou: "To, že podvádzajú len nešťastní ľudia je mýtus."
01:09:06

Ep. 37: O nevere s Dianou Fabianovou: "To, že podvádzajú len nešťastní ľudia je mýtus."

04.07.2021

Na našom historicky prvom nahrávaní Sexošky LIVE! sme to vzali zhurta a otvorili sme kontroverznú tému nevery. Svojimi otvoreným názormi nás v tejto epizóde dopĺňala úžasná Diana Fabianová, ktorá aktuálne nakrúca autorský dokument o nevere. Mnohým dobre známa dokumentaristka a režisérka búra stereotypy o ženskej sexualite a má na konte aj dokument The Moon inside you, v ktorom odtabuizovala ženskú menštruáciu. Spoločne sme sa teda porozprávali o tom, čo chápeme pod neverou, prečo sme neverní a či je to naozaj koniec sveta. Ale napríklad aj o tom, od čoho závisí, či človek "vie" alebo "nevie" byť verný? A či sa dá vzťah po nevere zachrániť?

Ak sa vám táto epizóda páčila, podporiť nás môžete na Patreone: https://www.patreon.com/sexualnavychova

Followujte nás na IG: 

https://www.instagram.com/sexualnavychova/

Naše osobné profily:

https://www.instagram.com/fralaa/
https://www.instagram.com/michellegraphy/

Sound:

FB: https://www.facebook.com/jarko.pesek
IG: https://www.instagram.com/yahrmill/

Artwork by @mashisko
https://www.instagram.com/mashisko/

Podcast Sexuálna výchova je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.