Ep. 14: Je Tinder iba na sex a Pokec na vzťahy? A ako si urobiť dobrý profil na dating appke?
01:11:01

Ep. 14: Je Tinder iba na sex a Pokec na vzťahy? A ako si urobiť dobrý profil na dating appke?

03.11.2020

V štrnástej epizóde Sexuálnej výchovy sme si my a náš/váš obľúbený hosť @denis_kendy vzali na paškál dating aplikácie: Tinder, Grindr, Her, Badoo, ale aj portál Pokec či Partner na úrovni. Cez ktoré sa najľahšie zoznamuje, koľkým z vás sa cez ne podarilo nájsť si vzťah a koľkým trojku? Porozprávali sme sa aj o tom, ako by mal vyzerať dobrý profil a na aké správy dostanete pravdepodobnejšie odpoveď. 

Followujte nás na IG: @sexualnavychova

Sound:

FB: Jarko Pesek
IG: @yahrmill

Artwork by @mashisko

Podcast Sexuálna výchova je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.