Starostlivosť o životné prostredie a ekológia ako životný štýl - Michal Sabo | SOS Talkshow
01:03:18
Podcast: Sám od Seba

Starostlivosť o životné prostredie a ekológia ako životný štýl - Michal Sabo | SOS Talkshow

15.03.2020
Ekológia je téma valiaca sa na nás zo všetkých strán. Je totiž naozaj pravda, že pokiaľ so svojim bezohľadným spôsobom života, ako populácia, nezačneme niečo robiť, klimatické zmeny pre nás budú devastačné. Môže nám ale takýto "zelenší" životný štýl prinášať do života aj okamžité a citeľné pozitíva? Môžeme sa aj na túto tému pozerať "egoisticky" a žiť ekologicky kvôli tomu, aby sme si sami skvalitnili život bez toho, aby sme sa pozerali na planétu? Pozvanie do talkshow prijal Michal Sabo, televízny a rozhlasový moderátor, ale najmä enviro-ambasádor (alebo eko-fašista, ako sa sám nazval :), ktorý sa rozhodol, že bude tému ekológie a informácie od odborníkov roznášať medzi širokú verejnosť a pomáhať nám tak žiť zelenšie a kvalitnejšie. Ak by ste sa s takýmito odborníkmi zo sveta starostlivosti o životné prostredie chceli porozprávať u Vás vo firme, prednášky alebo workshopy na rôzne enviro témy si môžete objednať na www.greenservices.sk.

Podcast Sám od Seba je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.