Ako budovať a udržiavať kvalitné vzťahy - Lenka Uherová | SOS Talkshow
57:12
Podcast: Sám od Seba

Ako budovať a udržiavať kvalitné vzťahy - Lenka Uherová | SOS Talkshow

16.02.2020
Žijeme naozaj v dobe, kedy sa kvalita vzťahov medzi ľuďmi zhoršuje? Aké najčastejšie chyby robíme pri zoznamovaní, budovaní vzťahov a ich dlhodobom udržiavaní? Sú sociálne siete a online zoznamky vhodným spôsobom zoznamovania? Týmto a mnohým ďalším vzťahovým otázkam sme venovali ďalší diel našej SOS Talkshow zameranej na sebarozvoj v tých najrôznejších oblastiach. Pozvanie tentokrát prijala psychoterapeutka, Lenka Uherová, s ktorou si Maroš posvietil na tému budovania a udržiavania šťastných vzťahov. Tých partnerských, ako aj tých kamarátskych Ak totiž chceme začať SAMI OD SEBA a žiť kvalitnejší život, práve šťastné vzťahy v tom vedia zohrať veľkú úlohu Ak by ste sa s Lenkou Uherovou alebo iným psychológom, koučom alebo psychoterapeutom chceli porozprávať u Vás vo firme, prednášky alebo workshopy na rôzne témy si môžete objednať na https://www.healthservices.sk

Podcast Sám od Seba je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.