#02 O chlapcovi, kerému smrdzelo z huby
14:35

#02 O chlapcovi, kerému smrdzelo z huby

21.10.2019

Dnešná rozprávka je o chlapcoi, ktorého začarovala jedna zlá čarodejnica a odvtedy mu smrdí z huby. Ale náš chlapec sa nvzdáva a ide hľadať šťastie do sveta. Video nájdete na mojom YouTube kanáli.

Podcast Rozprávky uja Paťa a iné poviedky je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.