Rozprávky uja Paťa a iné poviedky

Rozprávky uja Paťa a iné poviedky

Improvizované rozprávky a príbehy uja Paťa Strasila vznikli asi pred rokom na mojich kreatívnych streamoch a záznamy som pridával na YouTube. Tam momentálne nájdete asi 19 príbehov. Na vaše podnety som sa rozhodol začať novú sezónu rozprávok aj vo forme podcastov. Samozrejme nájdete ich aj na Youtube na kanáli "ujo Paťo Strasil". Zároveň tu nájdete aj poviedky od amatérskych autorov prózy a poézie, ktoré mám tú česť nahovoriť aj vo forme podcastov.

Podcast Rozprávky uja Paťa a iné poviedky je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (10 epizód)

20:31
  
15.09.2020

Čítam vaše poviedky #07: ZM 056 (sci-fi)

Toto je sci fi poviedka ZM 056 od autora: Káťa. ďakujem, Že som ju mohol prečítať :) Priatelia prinášam vám novú sériu "Čítam vaše poviedky" kde čítam poviedky a básne, ktoré ste napísali vy, amatérsky tvorcovia, a ja mám tú česť ich prečítať vo videu. Verím, že táto séria bude mať úspech a prosím,...
14:35
  
21.10.2019

#02 O chlapcovi, kerému smrdzelo z huby

Dnešná rozprávka je o chlapcoi, ktorého začarovala jedna zlá čarodejnica a odvtedy mu smrdí z huby. Ale náš chlapec sa nvzdáva a ide hľadať šťastie do sveta. Video nájdete na mojom YouTube kanáli.
17:53
  
15.10.2019

#01 O princeznej, kerá vládla vetrom

Dnešná rozprávka je o princeznej ktorá vládla vetrom ale chcela sa naučiť ako vládnuť živlom a samozrejme sa chcela vydať. Mravné ponaučenie sa dozviete na konci rozprávky :)
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.