01:23:41
07.07.2023
Gordulič: Nepijem päť mesiacov, s terapeutom sme si chystali balíček nepitia
"Začal som chodiť na terapiu lebo som mal reálne depresie. bol tam alkohol, všeličo. Postupne oškrabávam vrstvy. Už sa nebudím, že na čo to všetko, že sa mi nechce ísť do vecí. Vzťahy mi to nabúravalo, s manželskou sme mali nekomunikáciu. Po ôsmich rokoch máme najlepšie obdobie vo vzťahu a teraz ide...
