Arpád Soltész: Ak sa bude Matovič snažiť takto vládnuť ďalej, spláchnu ho námestia ako Fica

16.03.2021

S komentátorom, bývalým investigatívnym novinárom a spisovateľom Arpádom Soltészom sme sa rozprávali o aktuálnej politickej situácii ako aj o zadržaní už bývalého riaditeľa SIS Vladimíra Pčolinského. Podľa Soltésza je Slovensko zlyhávajúci štát, v ktorom fungujú e-shopy a donáška pizze. “To nie je vláda. To je spektakulárny mozgotrysk nápadov premiéra,” uviedol v rozhovore. Situácia, keď zadržia riaditeľa SIS za necelý rok vo funkcii je podľa neho svetový rekord. V tomto okamihu podľa neho riešia v partnerských spravodajských službách problém, aké informácie SIS odstúpili a či to nemôže ohroziť ľudské životy.

Podcast REFRESHER Rozhovory je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK