REFRESHER Rozhovory

REFRESHER Rozhovory

Pýtame sa otázky, na ktoré si vždy chcel poznať odpovede. Všetky rozhovory nájdeš aj na našom Youtube alebo na webe Refresher.sk

Podcast REFRESHER Rozhovory je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (64 epizód)

00:26:54
  
09.02.2021

Ivan Buki Buchinger: Vémola je favorit. Ďatelinka na zemi nemá šancu

Do našej Refresher obývačky zavítal MMA bojovník Ivan Buki Buchinger. Buki si z turnaju Oktagon 21 po zdolaní Paradeisera odniesol titulový opasok. Prezradil nám viac o svojich začiatkoch, súčasnosti a vyjadril sa aj k očakávanému zápasu Vémola vs. Ďatelinka.
00:29:30
  
01.02.2021

SIMA: Určité raperky do mňa pichajú, nechcem im dať priestor

Slovenská speváčka Sima bola hosťom v Refresher obývačke. Autorka nedávnych hitov ako Slobodná, Lovesong či Dokola každým trackom útočí na najvyššie priečky trendov.  Ako sa aktuálne má a čo pre fanúšikov chystá v roku 2021?
00:34:17
  
04.12.2020

Michal: Namiesto školy som bral pervitín. Šesť nocí som bol vkuse hore

V najnovšom rozhovore sa Becca rozprávala s Michalom, ktorý otvorene prehovoril o svojej závislosti na pervitíne. Dnes je už šesť rokov čistý a jeho príbeh slúži ako varovný prst pre všetkých, ktorí veria, že drogy dokážu mať pod kontrolou. Realizované s finančnou podporou Ministerstva zdravotníctv...
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK