Konex: Yzomandias je extrémne prísny šéf

17.08.2020

Konex je už niekoľko rokov členom českého vydavateľstva, ktoré nemá v našich končinách konkurenciu, ak ide o aktivitu aj schopnosť posúvať celý tím vpred každým projektom. Práve tento slovenský beatmaker a dnes už aj raper nemôže chýbať na väčšine albumov z dielne M+, ktorým venuje 100 % svojho času a nikým iným už dlho nemal možnosť spolupracovať. Dokonca sa kvôli hudbe opustil Bratislavu a presťahoval sa do Pardubíc, odkiaľ celý label Milion+ pôsobí. Konex nám porozprával o tom, aký je Yzomandias šéf, akým spôsobom ako label pracujú a prečo už spolupracuje výhradne so svojimi najbližšími. Otvorili sme aj tému kradnutia beatov, ktorá je dnes medzi niektorými slovenskými producentami aktuálna a taktiež sme sa pobavili o Konexovom najnovšom albume Voilá. V našej Refresher obývačke Konex zaspomínal aj na svoje rapové začiatky, keďže máloktorý jeho dnešný fanúšik vie, ako sa z neho stal raper. Prvú skladbu vydal spontánne na Vianoce cez Soundcloud, nedomyslel to však úplne do dokonalosti. Viac už ale v samotnom rozhovore.

Podcast REFRESHER Rozhovory je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK