Peter Pellegrini: Som iný človek ako Robert Fico. Smer sa viac ako ľuďom venuje sebe (Face to Face)

26.05.2021

Pozvanie do diskusnej relácie Face to Face s Adelom Ghannamom prijal predseda strany Hlas-SD a poslanec Národnej rady Peter Pellegrini. Ten tvrdí, že kým strana Roberta Fica fokusuje svoje aktivity v prvom rade na seba, jeho nový subjekt robí všetko pre to, aby sa mali lepšie občania na Slovensku.

Podcast REFRESHER Rozhovory je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK