Zuzana Kovačič Hanzelová: Ako mladá novinárka som zažívala v parlamente vyslovene nechutné veci

26.04.2020

V najnovšom rozhovore sa Denisa rozprávala s novinárkou z denníka SME Zuzanou Kovačič Hanzelovou. Možno si ju predtým veľmi neregistroval, no vďaka Instagramu teraz denne pozeráš jej live streamy, v ktorých rozpráva o politike, novinárčine, ale i svojom súkromí. V rozhovore s ňou sa dozvieš aj to, prečo sa nechce s ľuďmi baviť o tom, kedy bude tehotná, ako sa dostala do rapovej skladby a aké poznámky mali na ňu poslanci v parlamente.

Podcast REFRESHER Rozhovory je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK