Milan Ďatelinka: Na porážke Karlosa Vémolu by som spolupracoval s Attilom Véghom
28:10

Milan Ďatelinka: Na porážke Karlosa Vémolu by som spolupracoval s Attilom Véghom

27.01.2021

Známy slovenský zápasník je pripravený pobiť sa s českým šampiónom Karlosom Vémolom. Aj keď zatiaľ nie je jasné, či sa ho dočkáme, Ďatelinka si vie predstaviť, že by sa na jeho príprave podieľal aj Attila Végh.

Podcast REFRESHER Rozhovory je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.