Organizátor Oktagon MMA: Zrušením zatiaľ poslednej udalosti sme prišli o stovky tisíc eur

03.05.2020

Koronavírusová kríza sa obzvlášť dotkla športového sveta, štadióny na celom svete zostanú prázdne ešte dlho. Aj stále narastajúca organizácia Oktagon MMA sa dostala do problémov, Pavol Neruda nám však v Refresher obývačke prezradil, ako finančné problémy riešia. Zároveň našli spôsob, ako zabaviť stovky tisíc fanúšikov a v neposlednom rade uspokojiť najlepších slovenských bojovníkov s túžbou zápasiť. Medzi nich patrí aj Ronald Paradeiser, ktorý nám zas porozprával napríklad o tom, ako v týchto časoch prebieha jeho tréning a príprava, alebo ako si môže MMA zápasník privyrobiť online.

Podcast REFRESHER Rozhovory je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK