Otvoria sa letné terasy a budú festivaly? Odpovedá Matúš Vallo

07.04.2020

Denisa sa cez videohovor spojila s primátorom Bratislavy Matúšom Vallom a pýtala sa ho na to, či sa budú mať Bratislavčania kde baviť, kým neskončí koronavírusová kríza. Okrem toho diskutovali aj o možnostiach športových aktivít či otvorení letných terás a festivalov.

Podcast REFRESHER Rozhovory je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK