Výživový poradca: Pitie alkoholu nemá pre naše zdravie žiaden benefit. Dajte si na to počas karantény pozor

06.05.2020

Pracuješ teraz z domu a máš rozbitý režim? Denne niekoľkokrát navštíviš chladničku bez toho, aby si bol hladný a krokomer si pre istotu skryl do šuflíka, lebo by ťa tvoj výsledok nepotešil? Nie si v tom sám. V rozhovore s Marošom Krivosudským, trénerom a výživovým poradcom, sme sa rozprávali o udržaní dobrých návykov aj počas karantény. O tom, že sa z nevinného popíjania počas dňa na home-office môže stať nebezpečný zlozvyk, ale aj o tom, či považuje online tréningy za efektívnu náhradu cvičenia.

Podcast REFRESHER Rozhovory je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK