Gleb: Nie som radikálne proti rapovačkám v talentových shows, Ben Cristovao si to obhájil
22:30

Gleb: Nie som radikálne proti rapovačkám v talentových shows, Ben Cristovao si to obhájil

02.10.2020

Pozvanie do našej Refresher obývačky tentokrát prijal člen vydavateľstva F*CK THEM Gleb, ktorý pred pár týždňami vydal úspešný album Leto v Kufri. Síce s nim ešte stihol odohrať pár koncertov, aj jeho zastavila v rozbehnutej sérii shows pandémia a nové nariadenia vlády. V našom rozhovore prezradil, ako aktuálne dianie vníma, venovali sme sa však aj samotnému projektu, rozobrali sme niekoľko textov a autentických príbehov, ktoré Gleb má vo zvyku odhaľovať.

Podcast REFRESHER Rozhovory je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.