Mária Kolíková: Lučanského smrť spôsobuje politické tlaky, necítim dôvody na odstúpenie (Face to Face)
31:06

Mária Kolíková: Lučanského smrť spôsobuje politické tlaky, necítim dôvody na odstúpenie (Face to Face)

05.01.2021

Kamerové záznamy nezverejnia, stačila bunda, 9 minút a posteľ. Ministerka spravodlivosti Kolíková zriadila komisiu, ktorá má vyšetriť smrť Milana Lučanského. Aj o tom bude dnešný diel Face to Face.

Podcast REFRESHER Rozhovory je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.