Jozef Wittner: Úder Pukačovi bol natrénovaný. Výhra Vémolu bola jednoznačná záležitosť
28:30

Jozef Wittner: Úder Pukačovi bol natrénovaný. Výhra Vémolu bola jednoznačná záležitosť

17.12.2020

Do Refresher obývačky si Becca tentokrát pozvala Jozefa Wittnera, ktorý v turnaji Oktagon 18 porazil Roberta Pukača. Sleduj, ako zhodnotil spätne svoj zápas ale aj súboj medzi Karlosom Vémolom a Mikulášekom.

Podcast REFRESHER Rozhovory je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.