Množiarne: čistokrvné šteniatka, hlavne lacno a rýchlo
53:22
Podcast: Psíčkareň

Množiarne: čistokrvné šteniatka, hlavne lacno a rýchlo

17.02.2021
Ako je možné získať čistokrvné šteniatka za lacný peniaz? Sú množiari naozaj takí zlí? Zahrali sme sa na kupujúcu na inzertnom portáli a zisťovali sme priamo u množiteľov podmienky kúpy a prečo sú ich šteniatka o toľko lacnejšie. Ak sa ti podcast páčil, budeme radi ak nám dáš odber a povieš o nás svojim známym 🙂 nájdeš nás aj na @pamlskovo.dogbakery

Podcast Psíčkareň je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.