Psíčkareň

Psíčkareň

Podcast pre psíčkov a ich páničkov :) Sme Miška a Rasťo a možno nás poznáte z Pamlskova, psačej krčmy, kaviarne a škôlke pre psíkov. Venujeme sa rôznym psíčkarskym témam a spovedáme aj zaujímavych (nielen štvornohých) hostí :)

Podcast Psíčkareň je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (2 epizódy)

53:22
  
17.02.2021

Množiarne: čistokrvné šteniatka, hlavne lacno a rýchlo

Ako je možné získať čistokrvné šteniatka za lacný peniaz? Sú množiari naozaj takí zlí? Zahrali sme sa na kupujúcu na inzertnom portáli a zisťovali sme priamo u množiteľov podmienky kúpy a prečo sú ich šteniatka o toľko lacnejšie. Ak sa ti podcast páčil, budeme radi ak nám dáš odber a povieš o nás sv...
38:45
  
10.02.2021

Čo by mal vedieť každý (budúci) psíčkar?

V tomto dieli ťa buď odradíme alebo podporíme v zaobstaraní si psíka :) Povieme si aké sú možnosti a kde toho správneho parťáka nájsť, ale zistíš aj, či sú psíky z útulku naozaj všetky traumatizované a hlúpe:)
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.