ROZLIŠOVANIE /16
15:32

ROZLIŠOVANIE /16

04.02.2021

Ako vedieť rozlíšiť nielen dobro a zlo, ale dobro a väčšie dobro? Čo je duchovné rozlišovanie? Ako v ňom rásť, aby nás v každodennom živote neklamal Nepriateľ našej spásy, ale aby nás k plnosti pravdy viedol Duch Svätý aj v týchto časoch? Čo radí sv. Ignác? 

Podcast Povzbudenia mladým > DUCHOVNÝ ŽIVOT A ... je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.